KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15354374
nr 1535 4374
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Carborundumetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1943), Signerad, numrerad 38/150, bladets mått: 65x49 cm, yttermått inklusive ram: 81x65 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:49:27